субота, 2 листопада 2013 р.

Виховання словом

Шановне товариство! Запрошую  до своєї творчої лабораторії. Пропоновані посібники орієнтовані на шкільну програму з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Завдання посібників - допомогти вчителям-словесникам у проведенні диктантів, переказів. Текстовий матеріал відображає загальнолюдські духовні цінності, ментальність українського народу. Народознавча основа текстів збірників має глибокі корені етнічності українства як нації. Чільне місце посідають зразки високохудожнього слова.
Збірник переказів з української мови. 5-9 класи. (Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1.4/ 18- Г – 369 від 29.06.2010)).   
Збірник диктантів з української мови. 5-11 класи (Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української мови та літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист №  1.4/ 18-Г – 186 від 30.03.2011)).