пʼятниця, 18 жовтня 2013 р.

Генії не падають з неба...

Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку. (А.Бебель)


17 жовтня 2013 року гостинно відчинила двері Запорізька гімназія № 11 для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури Запорізького ОІППО. Знайомство із закладом, уроки, неймовірне Свято мови, яке для словесників підготував 6-В клас (учитель української мови та літератури, класний керівник Михайленко Т.В.), – цілком розкривають суть сказаного вище. Ми переконалися, що життя гімназії сповнене творчості, майстерності педагогів, а ще атмосфери взаємодопомоги, розуміння, щедрості душі. Щиро вдячні педагогічному колективу (директор Непрядкіна С.Ю.), вчителям української мови та літератури за змістовне, креативне наповнення педагогічної практики. Дай їм, Боже, й надалі щедрих ужинків на освітянській ниві.
Зі словами вдячності: Корицька Г.Р., кандидат філологічних наук, доцент; Шацька Н.М., кандидат педагогічних наук, доцент; Корицький В.Г., методист НМЦ Запорізького ОІППО.

Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту...

конкурс сайтов

Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий взаємозв’язок між інтелектуальним життям особистості й проявом її сил в активній діяльності (В.Сухомлинський)
У жовтні на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходили курси для вчителів української мови та літератури. Зібрався незвичайно позитивний колектив, який своєю енергетикою зарядив нас надовго. Та й ці три тижні пролетіли швидко, залишаючи приємні спогади про спілкування. Крок до співтворчості, зроблений на спецкурсах, сподіваюся, що в майбутньому переросте в справжнє джерело творчості.
 Працюючи