середа, 22 січня 2014 р.

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління (або про те, як нас Запорізька ЗОШ № 72 на педпрактиці приймала)


22 січня 2014. Сніг із дощем, ожеледиця під ногами зранку зіпсували настрій.  Проте передчуття свята, яке чекало на нас, слухачів курсів ЗОІППО, зігрівало душу. Була впевнена, що так воно й буде, бо вже вкотре гостинно відчиняє двері для вчителів української мови й літератури цей затишний заклад. І на цей раз у ЗОШ № 72 (директор Усова Т.М.) нам було цікаво зануритися разом із п'ятикласниками в епоху правління Ярослава Мудрого й доторкнутися до художнього осмислення участі цього діяча у творчості Олександра Олеся (вчитель Дрошенко С.С.); релаксувати події, які лягли в основу відзначення сьогоднішнього свята, - Дня Соборності України (вчитель Затєєва О.А.). Спостерігаючи за учнями, слухаючи їхні відповіді-міркування, розуміла, що в нас є майбутнє, бо ця школа є майстернею, де формується думка підростаючого покоління.
Зичимо педагогічному колективу щедрої, щирої віддачі від своїх вихованців. 
Зі словами вдячності: Корицька Г.Р., кандидат філологічних наук, доцент; Шацька Н.М., кандидат педагогічних наук, доцент Запорізького ОІППО.

P.S. Для релаксації- фото на згадку.